Logo Logo
ASPIRIN® 500 mg 10 tabliet
ASPIRIN® 500 mg 10 tabliet
Krátky popis Diskontná produkt ASPIRIN® 500 mg 10 tabliet od výrobca ASPIRIN u nás nájdete výhodne za 2.11 €
Obvyklá cena
  • 2,11
Výrobca/Značka
ASPIRIN
EAN 8585028200547
Hodnotenie
4.1 star star star star star_border
(Celkom 27 hodnotenia)
Pomáha při pri miernych až stredne silných bolestiach rôzneho pôvodu, uľaví od bolesti hlavy, zubov, svalov, kĺbov, má protizápalový účinok Pred použitím lieku si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľov a poraďte sa so svojim lekárom či lekárnikom! Aspirin® je liek na vnútorné použitie, obsahuje liečivo kyselinu acetylsalicylovú
Dostupnosť skladom
Ďalšie produkty od výrobcu ASPIRIN

ASPIRIN® 500 mg 20 tabliet

star star star star star
  • 3,65 €

ASPIRIN®-C 10 šumivých tabliet

star star star star star
  • 4,19 €

ASPIRIN®-C 20 šumivých tabliet

star star star star star_half
  • 7,19 €
Ďalšie produkty v kategórii Lieky na teplotu

IBALGIN Baby malina suspenzia 2g 100 ml

star star star star star_border
  • 3,05 €

OSCILLOCOCCINUM 1 g 6 pilulek

star star star star star_half
  • 6,50 €

ASPIRIN®-C 10 šumivých tabliet

star star star star star
  • 4,19 €

COLDREX TABLETY tbl 1x24 ks

star star star star star_border
  • 6,49 €

PARALEN GRIP horúci nápoj citrón 650mg/10mg 12 vreciek

star star star star star_border
  • 7,59 €